095 235–55–27
050 737–18–88
067 616–16–44

Діагностика по методу Р. Фолля

Диагностика по методу Р.Фолля Запорожье

Метод Фоллю – метод електропунктурної діагностики та терапії, заснований на кореляції між електропровідністю біологічно активних точок (БАТ) та функціональним станом органів та систем пацієнта.

Він дозволяє визначати за біологічно активними точками стан органів, меридіанів та прогнозувати стан передхвороб, виявляючи зміни на ранніх стадіях.

 • Фадєєва Ірина Василівна
  лікар народної та нетрадиційної медицини
  Фадєєва Ірина Василівна

  Діагностика методом Фолля, гомеопатія. Загальний стаж роботи – 30 років. Стаж роботи з електропунктурної діагностики методом Фолля – 22 роки, з гомеопатії – 27 років.

  Проводить всебічне обстеження пацієнтів, виявляє гострі та хронічні захворювання органів травлення, дихання, сечостатевої системи та ЛОР-органів, нирок, функціональні порушення з боку нервової, ендокринної, серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату. За допомогою ЕПД методом Фолля визначає наявність гельмінтів, вірусів, бактерій, найпростіших, грибів; причину алергічних захворювань.

  Здійснює добір лікарських засобів та їх дозу, проводить контроль ефективності призначеної терапії. За допомогою приладу для ЕПД методом Фолля готує гомеопатичні препарати. Проводить лікування гомеопатичними монопрепаратами згідно з класичною гомеопатією.

Принципи роботи

Принцип роботи апарату Фолля пояснити просто. Кожен орган в людини має свою нормальну частоту електромагнітного випромінювання. Життєва енергія в організмі людини протікає встановленими енергетичними каналами — меридіанами. На цих меридіанах розташовані біологічно активні точки (БАТ), які є відповідальними за роботу різних органів.

Біологічно активні точки людини заміряються на рівень «енергетичного потенціалу», саме ці виміри називають електропунктурним дослідженням доктора Фолля.

Для проведення діагностики за методом Фолля використовуються сучасні комп’ютерні прилади, за допомогою яких проводяться вимірювання показників функціонального стану та здоров’я органів хворої людини та визначення захворювання на початковій стадії розвитку.

Така технологія робить реальним шанс визначити вид патологічного процесу та провести необхідне лікування на етапі, коли інші засоби та методи дослідження неінформативні.

Хід процедури

В обстеженні організму методом Фолля використовується двадцять точок (розширена кількість меридіанів). Тестування передбачає використання лише чотири кінцівки людини: обидві руки та обидві ноги. Це зроблено для зручності пацієнтів.

Электропунктурные точки Фолля

Пасивний електрод поміщається однією руку пацієнта, але в іншій руці лікар вимірює показання БАТ активним електродом. Найважливішою умовою ефективного обстеження хворого є точне влучення вимірювального щупа в потрібні точки, яке залежить від ступеня підготовки лікаря та його кваліфікації.

Диагностика организма по Фоллю

Вплив вимірювальним струмом на точку акупунктури викликає зміну внутрішнього електромагнітного поля тканин та органів, що фіксується за допомогою шкали вимірювань, що має умовні позначки.

Показання

Чим раніше виявляється захворювання, тим швидше запобігається його подальший розвиток. Лікар за допомогою приладу електроакупунктурної діагностики за методом Р. Фолля може не тільки визначити наявність або відсутність захворювання, а й встановити схильність до тієї чи іншої хвороби.

Таким чином, використання діагностичного приладу за методом Фолля показано до:

 • Скриннінгової інтегральної функціональної оцінки органів та систем організму з метою призначення за необхідності поглибленого діагностичного обстеження прямими діагностичними методами;
 • Для корекції підбору гомеопатичних лікарських засобів, їх потенцій, дози, індивідуальної сумісності при їхньому комплексному призначенні та оцінки ефективності лікування гомеопатією;
 • Для визначення стану меридіанних систем, що використовуються у традиційній китайській медицині, з метою складання індивідуального акупунктурного рецепта при лікуванні методами рефлексотерапії та оцінки ефективності лікування.

Протипоказання

Діагностика протипоказана при:

 • критичних днях;
 • ГРВІ, грипі;
 • ураження шкірних покривів кистей, стоп;
 • наявності чи перенесених злоякісних новоутворень;
 • наявності штучних суглобів після операцій на серці;
 • наявність психічних захворювань;
 • туберкульоз.

Підготовка

Для якісної діагностики захворювань та ефективного тестування медикаментів необхідне виконання певних умов пацієнтом:

 • не приймати фізіотерапевтичних процедур, рентгенологічних досліджень, УЗД та медикаментів протягом 3-х днів перед проведенням діагностики за методом Фоллю;
 • протягом доби до обстеження не приймати алкоголь, каву, вітамінів, зборів лікувальних трав, какао та шоколад у будь-якому вигляді, а також цитрусові та продукти, що містять оцет;
 • не користуватись косметичними засобами;
 • перед обстеженням зняти із себе металеві предмети;
 • проводити діагностику натще.

З собою взяти:

 1. 2 невеликі рушники;
 2. цукор-рафінад (250 гр.);
 3. банку скляну (або пластикову ємність).

Переваги методу

Електропунктурна діагностика по Фоллю є процедурою нешкідливою та безболісною, і має важливі переваги в порівнянні з іншими обстеженнями:

 • мінімальний час діагностичної процедури для обстеження пацієнта;
 • висока достовірність інформації за низької трудомісткості процесу;
 • визначення доклінічних проявів захворювань та виявлення порушень у роботі різних органів та систем конкретної людини;
 • цілеспрямований вибір найефективніших медикаментів, що враховує індивідуальні особливості організму;
 • можливість тестування різних медикаментозних засобів на сумісність із конкретним організмом;
 • можливість своєчасного контролю стану хворого на всіх стадіях лікування та оптимізації курсу лікування;
 • повна безпека та відсутність обмежень до віку пацієнта.

Діагностика по методу Р. Фолля Ціни та знижки

Прийом дорослих 800 грн.
Первинний прийом дітей 500 грн.

Контакти

095 235–55–27
050 737–18–88
067 616–16–44

69005, Україна,
м. Запоріжжя,
вул. Перемоги, 78

Пн-Пт 800–2000

Сб-Вс 900–1800

Ми знаходимося у будівлі стаціонару Обласного медичного центру серцево-судинних захворювань, навпроти 5-ї міської лікарні швидкої медичної допомоги. Ви можете приїхати до нас на машині, або на автобусі та маршрутному таксі, зупинка «ЛСУ» чи «5-та міська лікарня».

Записатися на прийом
Магнітно-резонансна томографія (МРТ)Ультразвукове дослідження (УЗД)Електрокардіографія (ЕКГ)Електроенцефалографія (ЕЕГ)Добове моніторування АТДобове моніторування ЕКГРефлексотерапевтПсихотерапевтМасажГомеопатія

Дякуємо!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом