095 235–55–27
050 737–18–88
067 616–16–44

Консультації фахівців

Консультация врачей в Запорожье

У лікувально-діагностичному центрі «МедІнвест» ви можете отримати консультацію лікарів: кардіолога, неврополога, травматолога та психотерапевта.

Консультативний прийом проводять досвідчені, кваліфіковані лікарі, які мають великий досвід роботи. А сучасне обладнання дозволяє їм проводити комплексну діагностику та успішне лікування повного спектру захворювань із застосуванням новітніх методик лікування.

Записатися на прийом до фахівця можна за телефоном: +38 (061) 233–97–97.

 • Курило Віталій Олексійович
  Лікар психотерапевт
  Курило Віталій Олексійович

  Лікар вищої категорії, професор кафедри психіатрії, психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології, доктор медичних наук, член Національної Ліги психотерапії, психосоматики та медичної психології України.

 • Малиновська Олександра Ярославівна
  Лікар кардіолог
  Малиновська Олександра Ярославівна

  Фахівець з функціональної діагностики в кардіології (СМАД, ЕКГ з Холтера).

  Лікар першої категорії, стаж роботи зі спеціальності 5 років. Кандидат медичних наук, асистент кафедри кардіології Запорізької медичної академії післядипломної освіти, автор 25 друкованих праць.

 • Соколова Марина Володимирівна
  ЛІКАР УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ
  Соколова Марина Володимирівна
  Магістр з медицини. Лікар кардіолог, лікар ультразвукової діагностики.
  Асистент кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології факультету післядипломної освіти ЗДМУ. Член європейського товариства кардіологів (Professional ESC member). Лікар філософії (кандидат медичних наук). Близько 30 наукових публікацій з кардіології.
  Проводить дослідження: ЕКГ, комплексна ехокардіоскопія з допплерографією, СМАД із подальшим підбором або корекцією антигіпертензивної терапії. Консультація пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями: ІХС, ГБ, СН, порушеннями ритму та провідності (в т. ч. з фібриляцією передсердь), кардіоміопатіями, нейроциркуляторною дистонією, а також з коморбідною патологією.
 • Дятлова Людмила Василівна
  Лікар невролог
  Дятлова Людмила Василівна

  Веде консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями хребта, які обумовлені дегеративно-дистрофічною патологією, клінічними проявами гриж міжхребцевих дисків, неврологічними проявами остеохондрозу, міофасціальними синдромами.

  Проводиться діагностика та лікування таких захворювань: цервікокраніалгія (шийна мігрень) – цервікалгія; торакалгія та міжреберна невралгія; гострі та хронічні порушення мозкового кровообігу (ішемічний та геморагічний інсульт, дисциркуляторна лейкоенцефалопатія); запальні захворювання ЦНС (неврити); розсіяний склероз; хвороба Паркінсона; хвороба Альцгеймера; неврози, підвищена дратівливість; безсоння, депресія, стрес; астенодепресивний синдром; ВСД.

Кардіолог

Консультація лікаря-кардіолога необхідна, якщо Вас турбують болі в ділянці серця, запаморочення, слабкість, надмірна пітливість, зміни в частоті серцебиття, задишка, різке збільшення маси тіла, гіпертонія, підвищена стомлюваність, утруднення дихання, головний біль, шум у вухах, порушення в області мови та зору.

Отримати консультацію кардіолога необхідно при плануванні вагітності і в тому випадку, якщо є генетична схильність до захворювань у сфері серцево-судинної системи.

Також у нашому центрі лікар кардіолог проводить  пробу Руф’є для визначення рівня фізичного навантаження дитини, яку вона може витримати без ризику для здоров’я.

Це обов’язкове щорічне обстеження школярів перед початком навчального року для визначення фізкультурної групи, в якій зможе займатися дитина відповідно до стану її здоров’я, наявності хронічних захворювань та реакції організму на фізичне навантаження. Обстеження необхідне виключення ризику розвитку гострих палогічних станів під час занять фізкультурою.

Невропатолог

Консультація лікаря-невропатолога необхідна при частих головних болях і підвищеній стомлюваності, після черепно-мозкових травм, при порушенні координації, сну, при появі непритомності та судом, оніміння кінцівок, при порушеннях розумової діяльності, різкому погіршенні пам’яті і на перший погляд безпричинному зміні. Також можна поставити питання невропатологу з приводу болів у шиї, грудному відділі хребта та попереку.

Консультація невролога буде корисна як пацієнтам з діагностованими захворюваннями, так і тим, хто поки не знає діагнозу або потребує профілактики неврологічних захворювань.

Психотерапевт

Консультація психотерапевта необхідна за наявності потреби у психологічній підтримці у тому разі, коли людина потребує допомоги прийняття найбільш ефективного вирішення наявних психологічних проблем. Досвідчений фахівець допоможе Вам позбутися невпевненості в собі та своїх силах, страху перед майбутнім, внутрішньої напруженості та наслідків частих стресів.

Консультація лікаря-психотерапевта та лікування у нього сприятиме поліпшенню спілкування з оточуючими та допоможе забути про неврози, депресивні стани, синдром хронічної втоми, фобії та нав’язливі стани.

Травматолог

Головним завданням лікаря-травматолога є не тільки лікування різних травм та захворювань опорно-рухового апарату, а й забезпечення успішного та якісного періоду реабілітації після отриманих травм та операцій.

Консультація травматолога необхідна у таких випадках:

 • Якщо отримано травму під час занять спортом;
 • Переломи кісток;
 • Пошкодження сухожилля;
 • Захворювання чи травми, пов’язані із суглобами;
 • Деформація кистей;
 • Деформація стоп, наприклад, плоскостопість та інші види травм.

Якщо вас турбує біль під час руху, або є якісь порушення в опорно-руховій системі, потрібно терміново звертатися до травматолога. Він не лише надасть швидку та якісну допомогу, а й проведе необхідну консультацію.

Консультації фахівців Ціни та знижки

Кардіолог

Консультація 400 грн.

Невропатолог

Консультація 400 грн.

Психотерапевт

Первинна консультація 700 грн.
Психотерапія (1година) от 400 грн.

Контакти

095 235–55–27
050 737–18–88
067 616–16–44

69005, Україна,
м. Запоріжжя,
вул. Перемоги, 78

Пн-Пт 800–2000

Сб-Вс 900–1800

Ми знаходимося у будівлі стаціонару Обласного медичного центру серцево-судинних захворювань, навпроти 5-ї міської лікарні швидкої медичної допомоги. Ви можете приїхати до нас на машині, або на автобусі та маршрутному таксі, зупинка «ЛСУ» чи «5-та міська лікарня».

Записатися на прийом
Магнітно-резонансна томографія (МРТ)Ультразвукове дослідження (УЗД)Електрокардіографія (ЕКГ)Електроенцефалографія (ЕЕГ)Добове моніторування АТДобове моніторування ЕКГРефлексотерапевтПсихотерапевтМасажГомеопатія

Дякуємо!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом