Принцип роботи
Процедура масажу – це спосіб механічного на тканини, у результаті відбувається розширення судин, поліпшується кровопостачання шкіри, м’язів, зв’язок. Вплив на певні точки спини сприяють прискоренню проведення нервового імпульсу між внутрішніми органами та головним мозком.
Лікувальна дія масажу зачіпає не тільки м’язи, зв’язки та суглоби, а й внутрішні органи, судини та рецептори шкіри. Стимулюються кровообіг та лімфоток, нормалізується метаболізм та запускається вироблення біоактивних речовин в організмі. Завдяки масажним процедурам пропадають болі в спині та шиї, зміцнюється імунітет та покращується загальне самопочуття.
Безпека
У нашому центрі працюють висококваліфіковані досвідчені фахівці, які володіють усіма техніками лікувального масажу. Пацієнти проходять процедури у спокійній та затишній обстановці.
Лікар індивідуально підбирає масажну техніку. Це забезпечує швидкий та стійкий оздоровлюючий ефект, надійне порятунок від болю та дискомфорту.

Відчувши біль у спині або області хребта, не відкладайте візит до лікаря і тим більше не займайтеся самолікуванням! Високоефективні процедури в нашому центрі ще на ранній стадії позбавлять Вас від болю та майбутніх проблем. Пам’ятайте! Хворобу легше запобігти!
Ми пропонуємо такі види масажу:
Масаж спини
Найпопулярніша та найефективніша процедура профілактики та лікування різних захворювань. Масаж спини зміцнює здоров’я, піднімає життєвий тонус, робить м’язи спини сильними, а пружними шкірні покриви.
Класичний масаж спини допомагає при багатьох захворюваннях, негативних змінах у м’язах спини та хребті, посилює кровотік, відновлює пошкоджені ділянки тканин, знімає набряклість у м’язах.
Масаж спини показаний при сидячому та малорухливому способі життя, напрузі в спині, болі в спині та хребті, викривленні постави, сколіозі, грижі диска, стресі, радикуліті, остеохондрозі.
Позитивні результати після масажу спини:
- Підвищення загального тонусу та працездатності;
- Усунення болів у спині та шиї;
- Усунення гіпертонусу спинних м’язів;
- Ефективна корекція постави;
- Посилення кровотоку;
- Поліпшення провідності нервової системи;
- Заспокійлива дія на нервову систему;
- Підвищення еластичності м’язових волокон;
- Підвищення та покращення працездатності м’язів спин;
- Збільшення діапазону рухливості м’язів та суглобів;
- Звільнення від головного болю та запаморочень;
- Нормалізація артеріального тиску.
Масаж комірцевої зони і шиї
Комірцева область — є одним із найнерухливіших місць на тілі людини. Шия в першу чергу страждає від негативних факторів сучасного способу життя, що пояснюється нерухомістю м’язів шиї та спини. Тому саме в шийно-комірцевій зоні найчастіше і виникають застійні явища, набряклість та защемлення хребців. В результаті нашими супутниками стають болі в спині, плечах, шиї та часті головні болі..
Показання для проведення масажу комірцевої зони (масаж шиї):
- Втома та дискомфорт при тривалому статичному навантаженні
- Після фізичного навантаження на область комірної зони та плечового пояса.
- Розумова перенапруга.
- Головний біль.
- Гіпертонічна хвороба.
- Гіпер та гіпостенічна форма неврастенії.
- Постінсультний стан.
Результати після масажу:
- Усунення болів у спині та шиї;
- Усунення гіпертонусу спинних м’язів;
- Ефективна корекція постави;
- Посилення кровотоку;
- Поліпшення провідності нервової системи;
- Заспокійлива дія на нервову систему;
- Підвищення еластичності м’язових волокон;
- Підвищення та покращення працездатності м’язів спини.
Релаксуючий масаж (релакс-масаж)
Релаксуючий масаж ідеальний і необхідний при перевтомі, хронічній втомі, недосипанні та безсонні, довготривалих розумових та фізичних навантаженнях, нервових напруженнях, допомагає клієнту відпочити від суєти повсякденного життя. Під час релаксуючого масажу використовують спеціальні м’які техніки.
У чому переваги релакс-масажу?
- Нормалізує кровообіг.
- Знімає втому.
- Знімає м’язову напруженість.
- Усуває головний біль.
- Покращує роботу травного тракту.
- Знімає стрес.
- Рекомендований курс релаксуючого масажу 10 — 15 сеансів.
- Вдало поєднується з ароматерапевтичним масажем.
- Підходить для людей будь-якого віку та професії.
Масаж нижніх кінцівок
Даний вид масажу дозволяє подолати стрес та втому. Він прибирає наслідки травм та операцій, а також чудово справляється з м’язовими блоками.
Масаж кінцівок благотворно впливає на кровоносну та лімфатичну систему. Є чудовим засобом для боротьби з жировими відкладеннями та целюлітом. Крім того, показано при варикозі.
Масаж покращує кровообіг, прибирає спазми, набряки та болі. Дуже добре впливає на моторику та стан шкірних покривів, допомагає прибрати зайву тривожність, набряки, напругу та втому. Завдяки такому масажу підвищується циркуляція рідини в організмі людини.
Показання
Завдяки комплексному впливу на організм масаж лікувальний визнаний високоефективним методом відновлювальної терапії, тобто включається до програми реабілітації пацієнтів, які перенесли травми, тривалий перебіг хронічних захворювань.
Здоровим пацієнтам він рекомендується для профілактики розвитку захворювань, зміцнення імунних сил організму, поліпшення самопочуття, підвищення працездатності.
Методики лікувального масажу, тривалість та кратність процедур підбираються індивідуально лікарем для кожного пацієнта.
Показання до масажу:
- У профілактичних цілях підтримки хорошого стану м’язів спини,
- Зняття напруги після навантажень;
- Малорухливий спосіб життя;
- Дискомфорт і болі, що повторюються, в області спини;
- Судомні скорочення м’язів;
- Остеохондроз та інші захворювання;
- Викривлення постави (лордоз, сколіоз, кіфоз);
- Стрес;
- Плоскостопість (до 14 років).
Протипоказання
- Масаж хребта протипоказаний при гострих болях у спині!
- Туберкульоз у активній фазі;
- Артеріальна гіпертензія;
- Гарячка та висока температура;
- Патології системи згортання, схильність до кровотечі і тромбозу;
- Запальні процеси на шкірі;
- Пухлини м’яких тканин;
- Загальний тяжкий стан хворого.
Підготовка
Насамперед зверніть увагу на одяг вона не повинна ні бовтатися, ні сковувати ваші рухи. Футболка та штани від спортивного костюма підійдуть у цьому випадку найкраще. Зі взуття зручні тапочки, але можна роззутися і залишитися босоніж.
Довге волосся заколіть або зв’яжіть на потилиці вузлом. Зніміть усі прикраси, як-то: сережки, ланцюжки, каблучки. Також слід зняти окуляри та контактні лінзи.
Медовий масаж
Існує безліч масажних технік і однією з найбільш привабливих і ефективних є техніка медового масажу.
Зовсім невеликий список протипоказань і просто величезний перелік позитивних ефектів, разом із простотою процедури роблять його одним із улюблених методів терапевтичного впливу як у косметології, так і при лікуванні цілого ряду захворювань внутрішніх органів та опорно-рухового апарату.
Показання до медового масажу
Як допоміжний метод терапевтичного впливу медовий масаж спини може застосовуватись у лікуванні захворювань дихальної системи та для зміцнення імунітету.
Знайдеться місце і в лікуванні захворювань нервової системи: масаж має заспокійливу дію, що дозволяє використовувати його в лікуванні емоційних розладів, безсоння, депресії, вегето-судинної дистонії, зрештою, просто для зняття перевтоми та втоми.
Ще більш очевидним буде ефект від використання медового масажу при остеохондрозі та захворюваннях хребта, а також при артритах та артрозах будь-якої локалізації.
Косметологи широко використовують медовий масаж проти целюліту для поліпшення загального стану шкіри, розсмоктування рубців і шрамів.
Протипоказання
Перше – це алергія на мед.
Друге протипоказання — густий волосяний покрив в області передбачуваного впливу.
Баночний масаж
Терапія за допомогою банок дійсно є різновидом лікувального масажу. Найбільше значення має рефлекторний вплив банкового масажу на органи і тканини людського організму. Поліпшується і лімфодренаж. Як наслідок, у зоні впливу стимулюються обмінні процеси, прискорюється регенерація тканин, активуються механізми імунної відповіді та виділяються біологічно активні речовини.
Не варто забувати і про косметичний ефект баночного масажу. Істотна активація обмінних процесів у підшкірній жировій клітковині сприяє спалюванню зайвих калорій, негативний тиск сприяє очищенню проток сальних залоз та шкірних покривів від відмерлого епідермісу, а руйнівна дія на комірки жирової тканини допомагає у боротьбі з целюлітом.
Необхідні документи
- Паспорт.
- Медичну документацію (висновки фахівців, витяг з історії хвороби, амбулаторну карту). Якщо Ви хочете оцінити динаміку хвороби захворювання, подайте результати попередніх досліджень.
- Документи, що підтверджують декларація про пільги.
- Поліс добровільного медичного страхування, якщо ваше дослідження сплачує страхова компанія.
Покрокова процедура
Для того щоб пройти процедуру Вам необхідно:
- записатися на прийом по телефону або через онлайн-форму запису;
- прибути за 5-10 хвилин до початку прийому для оформлення документації та підготовки.