МРТ попереково-крижового відділу

 • Час проведення МРТ : до 20 хвилин, з контрастуванням до 30 хвилин.
 • Підготовка до дослідження : ні, утримайтеся від використання різних мазей та розтирань у цій галузі в день дослідження.
 • Час підготовки лікарського висновку : від 30 до 60 хвилин.
 • МРТ дітям проводиться від народження.

МРТ попереку

МРТ попереково-крижового відділу хребта (МРТ попереку) – незамінний метод діагностики при захворюваннях спини. Він дозволяє виявити будь-які патології, доброякісні та онкологічні новоутворення, а також оцінити наслідки травми цієї частини хребта.МРТ попереку в Запоріжжі при болях у спиніМРТ обстеження не приносить пацієнтові болю і не чинить шкідливого опромінення на його організм. МРТ поперекового відділу допомагає фахівцям підтвердити наявність таких патологій як остеохондроз, мієліт, остеопороз, спинальний стеноз, протрузія, остеоартроз.

Поперековий відділ хребта складається із п’яти послідовних хребців, розділених міжхребцевими дисками. За ним ідуть крижовий відділ і куприк.

Кісткові структури (хребці), міжхребцеві диски, судини, сухожилля, нерви, зв’язки та м’язи разом утворюють попереково-крижовий відділ хребта.

Саме тут найчастіше ховається причина болю в спині, оніміння або слабкості в ногах, або слабкості сечового міхура.

Показання для МРТ у попереково-крижовому відділі

 • Визначення причини гострого чи хронічного болю у спині, постановка точного діагнозу. Підтвердження остеохондрозу чи інших дегенеративно-дистрофічних захворювань.
 • Підтвердження або відсутність захворювань опорно-рухового апарату, які можуть спровокувати біль у попереково-крижовому відділі хребта.
 • Діагностика захворювань, пов’язаних із пошкодженням міжхребцевих дисків: протрузії, грижі, дорсопатії.
 • Виявлення пухлин первинного та метастатичного характеру, інфекційних захворювань, що впливають на роботу опорно-рухового апарату.
 • Дослідження на наявність або відсутність вроджених аномалій попереково-крижового відділу хребта, що оточують його тканин та кісток тазового кільця.
 • Обстеження про наявність перехідних хребців, травм хребетного стовпа, остеопорозу.
 • Діагностика стану пацієнта при хворобі Бехтерева, спондильоз, сакроілеїт.
 • Оцінка тканин спинного мозку та кровообігу в цій галузі.

Як підготуватися до МРТ попереку?

МРТ поперекового відділу хребта – досить проста процедура, спеціальна підготовка перед нею не потрібна.

Більше ретельна підготовка перед процедурою потрібна тільки в тому випадку, якщо вона проводиться із застосуванням контрасту.

МРТ попереку в Запоріжжі

Серед усіх методів діагностики захворювань попереково-крижового відділу хребта МРТ є найефективнішим та достовірнішим. З його допомогою можна побачити навіть незначні відхилення у стані хребта.Лікувально-діагностичний центр Медінвест у Запоріжжі допоможе зробити магнітно-резонансну томографію попереково-крижового відділу хребта за доступною ціною, а якість знімків, потужний томограф та кваліфікація лікарів приємно вас здивують!

Ціни на МРТ можуть змінюватися в залежності від сезону за спеціальними акціями. Про акції та знижки можна дізнатися за телефонами: +38 061  233-97-97; +38 050  737-18-88

Ціни на МРТ